RSS

Plotka

07 Czer
Plotka

Wiecie, jaki to jest makijaż idealny? To taki, który robi się w minutę. No dobra, może nie jest idealny, ale jest błyskawiczny. To jest wiedza, która przydaje się w najmniej oczekiwanych momentach.

Lubię długo spać. Naprawdę. Nie lubię wstawać. Ale muszę chodzić do pracy. Nie ma zmiłuj. A w drodze do pracy trzeba jakoś wyglądać. W pracy już nawet niekoniecznie. Serio. Taką mam pracę, że widzą mnie ze trzy osoby i znają mnie na wylot. Nic z mojej strony ich nie zdziwi. I wzajemnie zresztą. Nie muszę się bawić w robienie twarzy dla ludzi, którzy i tak w gruncie rzeczy na mnie nie patrzą, bo gapią się w komputery.

Ale w drodze do pracy wyglądać muszę. Uroki mieszkania w małym mieście. Jak się mieszka na końcu świata, to trzeba dbać o siebie dużo bardziej niż w stolicy. Tak myślę. Bo w stolicy to się po prostu człowiek wtopi w tłum, a u nas to nie ma żadnego tłumu. U nas są tylko podglądacze. Stoją w oknach, a raczej siedzą, za firankami, i patrzą. A potem idą na bazar i obgadują człowieka. Plotka rodzi się w sekundę, a po godzinie całe miasto wie. Co wie? A kto to wie? Moja koleżanka dowiedziała się, że jest w ciąży z Arabem. Ponieważ ona jest narzeczoną Polaka, blondyna, to się narobiło ostro. Chłopak się wkurzył, ona zapłakana mówiła, że to nieprawda, on się upierał, że przecież jego matka tak mówiła. No masakra. Nie doszłyśmy skąd ta plotka się wzięła, prawdopodobnie z chustki na głowie, którą założyła żeby jej wiatr fryzury nie rozwalił, jak do fotografa szła. Włosy zakrywa, jak nic się spotyka z Arabem.

No więc tak: jak wstaję późno i nie mam czasu się malować, to znaczy prawie zawsze, zakładam okulary przeciwsłoneczne, takie bardzo ciemne i maluję usta. I już. Włosy mam krótkie, kombinować nie muszę. A kosmetyki kupuję tutaj: https://www.kochamkosmetyki.pl/pl/c/Usta/534 Normalnie dwa ruchy i jestem gotowa do wyjścia. Jakość genialna, rozprowadzają się gładko i płynnie, kolory bajeczne. I życie jest piękne.

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 7 czerwca 2017 w Bez kategorii

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: