RSS

Wstydliwy problem

28 Mar
Wstydliwy problem

Ja nie jestem złośliwa. Naprawdę nie jestem złośliwa. Czasem może bywam, ale to naprawdę tylko czasem. Tak naprawdę nie jestem złośliwa. Jaka jestem? No, szczera jestem.

Jak kogoś boli głowa, to idzie do apteki i kupuje jakieś tabletki od Goździkowej. Na gardło syropek, na żołądek kropelki. A jak ktoś ma bardziej wstydliwy problem? Kobiety się czerwienią, ale wydukają pani magister, co TAM im się zrobiło i proszą o jakąś pomoc. A mężczyźni? A mężczyźni to udają, że nie mają problemu. Oni nigdy nie mają problemu. Ani o drogę nie zapytają, ani do lekarza nie pójdą, ani pomocy żadnej nie potrzebują. Jak potrzebują pomocy, to idą do kumpla na browara i już po sprawie. Browar rozwiąże każdy problem. W ich mniemaniu, bo tak naprawdę to problem, jak był, tak pozostał. Taki to jest męski świat.

No więc jak mój brat mimochodem chlapnął, że ostatnio mu się w małżeństwie nie układa, bo on nie daje rady, to go nie głaskałam po główce bez sensu, tylko zaproponowałam, żeby sobie kupił tabletki maxon. No to mi tyradą pojechał, jak to ja całkiem zwariowałam, jak mi na mózg chyba padło, że to ciśnienie podnosi, że można zawału dostać, a on i tak ma wysokie, że to są komplikacje i to nie jest takie proste i w ogóle i w szczególe. Kuźwa, maxon z viagrą pomylił. Maxon nie jest od tego, żeby na zawołanie się działo i na zawołanie przestało. To jest suplement diety, który należy brać przynajmniej trzy miesiące. W tym czasie można zaobserwować stałą poprawę. A rzecz w ogóle polega na tym, że jak się przestanie brać to to nadal działa. W przeciwieństwie do viagry, którą trzeba żreć do końca życia, jak już człowiek uzna, że nic innego mu nie pomoże. Faceci to jednak ograniczeni są. Słyszeli o błękitnych pigułkach szczęścia i teraz uważają, że nic innego nie istnieje. Ja nie wiem, blokadę na internet ktoś im założył, czy jak? Przecież to wszystko można wyguglać.

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 28 marca 2017 w Bez kategorii

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: