RSS

Grypa

07 Lu
Grypa

Oglądam Bonda z Brosnanem. Ostatnio bez przerwy. Inni jakoś mi nie podchodzą, chociaż są tacy, co twierdzą, że stary dobry Roger był niezrównany. Co oni tam wiedzą, tylko Brosnan!

Zastanawiacie się, skąd mam czas? A skąd mam mieć? Grypa moi mili, grypa. I to nie taka byle jaka, tylko taka porządna. Zakaz szlajania się nie wiadomo gdzie, obowiązek leżenia w łóżku, przyjmowania leków i niepodejmowania żadnych wysiłków. Przy czym żadnych naprawdę oznacza żadnych. Nawet jem w łóżku, a to jedzenie ktoś mi robi i przynosi. Ktoś się zawsze trafi, prawda? Najczęściej mąż, ale jak go nie ma, to ma go kto zastąpić. Ja nie robię nic. Nie wiem, co lekarz im nagadał, ale opiekują się mną, jakbym co najmniej była umierająca. Kurcze, a może faktycznie jestem?! Nie, chyba nie, inaczej ktoś by księdza wezwał.

Choroba to dobry czas na nadrabianie zaległości. Obejrzałam sobie zaległe filmy, zrobiłam porządek w komputerze, a w kolejce czekają mieszkania na sprzedaż Łódź. To jedna z niewielu chwil, kiedy mam okazję obejrzeć je naprawdę porządnie, każde po kolei. Mnie nie wystarczy zobaczyć ogólny plan. To, że okno po prawej a drzwi po lewej to nie wszystko. Mnie jeszcze ciekawią strony świata. Oraz widok za oknem. Mieszkanie może sobie mieć najpiękniejszy taras na świecie, ale jeśli ten taras wychodzi na ulicę albo sąsiedni budynek to ja go nie chcę. Ja chcę tylko takie mieszkanie, które wychodzi na las, park, wodę, albo inną naturę. Od biedy może być i łąka. Ale tylko od biedy. Z łąką jest zawsze ten problem, że mogą ją zabudować w jakimś momencie i będzie po wszystkim. W sumie najlepiej byłoby zamieszkać w pobliżu jakiegoś parku narodowego, ale czegoś takiego chyba w Łodzi nie ma. Nic to. Wiem, czego chcę, teraz tylko muszę to znaleźć. Mam czas. Jeszcze z tydzień poleżę. Co najmniej. Bo powiem wam, że nawet mi się to leżenie podoba. Nie wykluczam, że poleżę dwa tygodnie. Grypa to nie żarty.

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 7 lutego 2017 w Bez kategorii

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: