RSS

Lusterko

31 Maj
Lusterko

Kraków właściwie zawsze był modny, zawsze miał dobry pijar, zawsze był miastem ludzi z klasą, ale ostatnio przeżywa prawdziwe oblężenie. Ciężko stwierdzić co ludzi tak pcha do Krakowa, bo chyba nie smog? No chyba, że mylą smog ze smokiem. To jest możliwe. Albo może chcą w pakiecie zobaczyć dwa w jednym, to też jest możliwe.

W każdym bądź razie po Krakowie poruszać się ciężko, samochodów dużo, a z parkowaniem problem, jak w każdym większym mieście. Może dla stałych mieszkańców i stałych bywalców nie jest to jakiś dramat, bo mają swoje stałe miejsca, ale dla turystów w tym miejscu zaczynają się schody. A jak brak miejsc parkingowych to nie oszukujmy się, o kolizje na drogach, stłuczki, otarcia czy wręcz zderzenia czołowe trudno nie jest. Może i nie łatwo, ale trudno też nie. Tam, gdzie jest większe skupisko ludzi i samochodów, tam łatwiej o kraksę, nic w tym nadzwyczajnego. Taka jest prawda i tyle.

Brałam to wszystko pod uwagę planując podróż, owszem. Wyszłam jednak z założenia, że po to jest serwis samochodowy Krakowski Anndora, żebym ja nie musiała się martwić drobiazgami. Nie wzięlam tylko pod uwagę, że nie ja jedna znam lub umiem znaleźć to miejsce. Ruch jak na dworcu. Przysłowiowym, bo nie wiem, jak jest na dworcu w Krakowie. No w każdym bądź razie widać, że serwis cieszy się dobrą opinią, ruch spory, pracy dużo, a wszyscy klienci wychodzą zadowoleni. To urwane lusterko dobrali mi i przymocowali w parę minut dosłownie. Czekać też długo nie czekałam, biorąc pod uwagę, ile osób tam się nagle zjawiło.

Ogólnie Kraków jako miasto robi wrażenie. Chociaż pewnie Londyn robi większe. A może i nie. Londyńczycy przyjeżdżają do Krakowa na weekendy, żeby się zabawić. Widać jednak Kraków jest konkurencyjny. W każdym bądź razie podobało mi się i jeszcze tam wrócę. Ale mimo wszystko postaram się o kwaterę z dobrym parkingiem. Serwis jest super, niech służy Krakusom, ja chcę się bawić, a nie wymieniać lusterka.

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 31 Maj 2016 w Bez kategorii

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: