RSS

Mecz

18 Maj
Mecz

Mecz jest. A jak jest mecz to można z facetem załatwić wszystko. Serio. Najlepszy sposób na faceta to mecz. Nic nie widzi, nic nie słyszy, nic nie rozumie i dla świętego spokoju przytakuje. Tak kochanie, tak kochanie, tak kochanie. No to załatwiłam, co chciałam.

Chciałam załatwić remont łazienki. Mój mąż na hasło: „remont” dostaje wysypki, dreszczy i być może nawet wstrząsu anafilaktycznego. Nienawidzi organicznie tego typu działań, nawet jeśli jego udział ma polegać tylko i wyłącznie na sfinansowaniu przedsięwzięcia. I właściwie to nic więcej od niego nie chciałam. Serio, lepiej będzie, jak nie będzie mi wybierał glazury, armatury ani niczego w tym rodzaju. A do wymiany jest naprawdę dużo. I w ogóle ten prysznic to był głupi pomysł. Zamiast prysznica wolałabym mieć wannę, najlepiej z hydromasażem, albo innym fajnym czymś. Teraz są naprawdę fajne wanny. Ktoś wreszcie pomyślał o tym, że jak ludzie wracają z pracy zmęczeni, to mają ochotę na relaks. A relaks w łazience to całkiem nie głupi pomysł. No i w ogóle, do łazienki człowiek chodzi po to, żeby się odświeżyć. Jak się odświeżać w obskurnej łazience.

Co prawda moja łazienka obskurna nie jest, ale do luksusów jej daleko. I nic dziwnego jak od trzech lat z roku na rok odkładamy remont.

No więc mąż sobie meczyk ogląda a ja mu do ucha szepczę różne fajne rzeczy na temat remontu. Nie wiem, czemu wcześniej na to nie wpadłam. Tyle razy próbowałam z nim rozmawiać i nigdy nic mi się nie udało osiągnąć. A w trakcie meczu było tylko tak kochanie i tak kochanie. Ciekawa jestem, co będzie z tego jutro pamiętał. Nieważne, ja swoje załatwiłam. Będę miała taką łazienkę, jaką będę chciała. Ale spoko, nie będzie drogo. Nie naciągnę męża na góry złota, swoje zaskórniaki będzie mógł sobie zachować dla siebie. A wszystko co mi było do szczęścia potrzebne znalazłam tutaj → http://www.vabo.pl/produkt/slim/

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 18 Maj 2016 w Bez kategorii

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: