RSS

Definicja męskości

25 List
Definicja męskości

Kurcze, skąd oni tych facetów do reklam biorą? Wszyscy sztuka w sztukę wystawowi. Szerokie bary, wąskie biodra, dwudniowy zarost, równe zęby, intrygujący uśmiech. Sztuczni, jak słowo daję, muszą być sztuczni. Nie ma takich na ulicach, ostatnio specjalnie się rozglądam.

Facet na ulicy wygląda jak… facet na ulicy. Albo się pozacinał przy goleniu i wygląda jak sierota, albo się nie ogolił ale wcale nie ma eleganckiego dwudniowego zarostu tylko jakieś nie wiadomo co, tu dłużej, tu krócej a tu całkiem łyso, o zębach lepiej nie wspominać i rzadko kiedy się uśmiechają. Barów nie mają wcale a biodra może i mają wąskie ale pomiędzy biodrami mniejszy lub większy brzuszek piwny. Wszyscy jak leci. Nie wiem, może ci lepiej wyglądający nie chodzą po ulicach? Kanałami się przemykają czy jak? Albo – dla kontrastu – prywatnymi helikopterami? Bo nie chce mi się wierzyć, że to animacje komputerowe. No bez przesady. Chociaż jeden musi istnieć w realu, na kimś się przecież muszą wzorować.

Faceci jakich znam uważają, że dbanie o siebie uwłacza ich męskości. Wykąpać się i ogolić to szczyt ich możliwości. Reszta żyje swoim życiem, szczególnie ta przestrzeń między biodrami. A już zaproponować jednemu z drugim żeby menmag łykał to normalnie jakby błotem w nich rzucić. A co takiego złego jest w suplemencie diety stworzonym specjalnie dla mężczyzn? Czy oni nie wiedzą, że za niski poziom magnezu odbija się na ich zdrowiu, kondycji, na hmm… pożyciu? A, może i wiedzą, ale przecież oni niczego nie potrzebują, prawda? No bo jak to tak, sami z siebie się nie sprawdzają? A w życiu!

W sumie to im nie wierzę. Myślę, że łykają po cichu jak kobiety nie widzą. Dziwni oni są. Kobieta łyka te swoje witaminki na paznokcie, na włosy, na skórę i jest dobrze. Facet w życiu się nie przyzna, że uzupełnia dietę. Jedyne co uzupełnia jawnie to zapas piwa w lodówce.

Ciekawe kiedy oni zrozumieją, że my – kobiety inaczej definiujemy męskość.

Reklamy
 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 25 listopada 2015 w Bez kategorii

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: