RSS

Demokracja

22 Czer
Demokracja

Ciekawe jak to jest, że to co kobiety robią to są zabiegi upiększające i nikt się nie lituje, to co mają do zrobienia mężczyźni to są tortury i nie należy ich na nic namawiać bo to nieludzkie. No szlag by to i małe szlaczki na dodatek.

Czy mnie ktoś pyta czy depilacja miejsc intymnych boli? A kobiety dobrze wiedzą, że boli jak diabli, szczególnie wosk. I co? Lituje się ktoś? Ależ nie, nikt się nie lituje, bo przecież tak musi być, kobiety muszą dbać o siebie, bo inaczej to są fleje. Ciekawa jestem kiedy mężczyźni zaczną golić nogi. Pewnie nigdy bo to zbyt bolesne. No jasne, dla nich bolesne, a dla nas nie. Bo my to ze stali jesteśmy.

I o ile depilacja intymna kobiet jest obowiązkowa, a jak któraś tego nie robi to fleja albo feministka porąbana, to depilacja intymna mężczyzn jest całkowicie dobrowolna. Oni mogą w akcie dobrej woli, my musimy bo tak i już. A wiecie co? Nie ma tak dobrze, demokrację w domu wprowadziłam, albo oboje, albo żadne z nas. No i co wy na to?

Najpierw się wkurzał, bo oczywiście to jest esteta i on musi widzieć wszystko z jak najlepszej strony i w jak najlepszym wydaniu, potem zaczął mnie wyzywać od wariatek, a potem poszedł do łazienki zrobić co trzeba. Tak moje drogie, nie ma to jak stanowczość. Sprawdza się zarówno w wychowywaniu dzieci jak i w wychowywaniu mężczyzn. Przecież wystarczy nałożyć embargo na łóżko i od razu zaczynają inaczej gadać. Kobiety od stuleci posługują się tą bronią. I mają rację. I nic mnie nie obchodzi, że to żałosne i małostkowe. Jak demokracja to demokracja, nie tylko w sejmie, zacznijmy od siebie. W domu też obowiązuje równouprawnienie, skoro razem prowadzimy dom to będziemy też razem dbać o siebie, nawet jeśli czasem trzeba znieść odrobinę bólu. No w końcu najbardziej boli za pierwszym razem, trzeba przetrwać, potem już jest lepiej. Wszystkie kobiety o tym wiedzą. I żaden facet, bo po pierwszym razie za nic nie chce się zgodzić na drugi. Gdyby kobiety stosowały tę zasadę to ludzkość by wyginęła.

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 22 czerwca 2015 w Bez kategorii

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: