RSS

Początek

13 Kwi
Początek

Wpuścić faceta do internetu to trzeba się od razu mocno za kieszeń trzymać. Facet jak to facet wiadomo, zaraz znajdzie coś co by chciał kupić. Mało tego, to będzie coś bez czego dłużej nie będzie umiał żyć, chociaż jeszcze wczoraj w ogóle nie było mu to do szczęścia potrzebne. Mało tego, jeszcze wczoraj w ogóle nie wiedział, że może to kupić.

Generalnie mam zaufanie do mojego męża, głupot nie robi, hazardu nie uprawia, ale czasem wpadnie mu do głowy coś takiego, że po prostu nie wiem jak na to zareagować. No bo co mam sobie pomyśleć, jak mi facet nagle mówi, że sobie tokarkę kupi? Gdyby był jakimś majstrem od czegoś to bym się nie dziwiła, ale przecież on w banku pracuje, w kredytach. Po co mu w tych kredytach tokarka?! Że niby w domu po pracy będzie sobie coś obrabiał? No jakoś wątpię bo nigdy nie ma na nic czasu. Ale z taką dumą i radością pokazywał mi te tokarki CNC, że kompletnie nie wiedziałam jak na to zareagować. Nie mogę wszystkiego jak leci w czambuł zabraniać, zresztą on ma swoje pieniądze i jak będzie chciał to sobie kupi tak czy inaczej. A z drugiej strony przyklaskiwać wszystkiemu jak leci? To już bym miejsca w domu nie miała od nadmiaru efektów spontanicznych zakupów.

W sumie to nie byłoby źle, jakby się tak mój prywatny pan i władca (no dobra, władcą w tym domu to ja jestem, ale mu nie mówię) zaopatrzył w jakieś narzędzia podręczne. Cokolwiek się zepsuje to trzeba pana Władzia wołać i mu płacić za głupoty. A to klamka odpadnie od okna, a to się uszczelka wyrobi, a to gwint puści, ciągle tylko pan Władzio i pan Władzio. Niby fakt, że dużo nie bierze, grosze tak naprawdę, ale jak to wygląda? Pan Władzio to powinien do samotnych kobiet chodzić a nie do mężatek. Mężatka po to ma w domu męża, żeby ten jej mąż zrobił co potrzeba. Co prawda do podstawowych czynności tokarka nie jest potrzebna, ale niech i tak będzie, od czegoś trzeba w końcu zacząć, prawda?

Reklamy
 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 13 kwietnia 2015 w Bez kategorii

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: