RSS

Doskonałość

11 Lu
Doskonałość

Cokolwiek planuje się kupić pierwszą rzeczą powinno być rozpoznanie w internecie. Cokolwiek poza żywnością oczywiście, ta z dnia na dzień raczej nie przeżywa boomu technologicznego. Cała reszta owszem. Jeśli zaś chce się kupić komputer albo cokolwiek do komputera to nawet bardzo owszem. Niedawno dowiedziałam się, że stare podkładki do myszy nie nadają się do nowych myszy laserowych. Trochę mnie to zdziwiło, bo ponoć te nowe myszy to po wszystkim tak samo dobrze się poruszają i jest im rodzaj podkładki albo w ogóle brak podkładki obojętny. A otóż nie, istnieją specjalne podkładki do myszy optycznych. Czy optyczna czymś się różni od laserowej do dziś nie wiem. Tak tłumaczą, żeby nic nie zrozumieć.

Ale nie o myszach chciałam pisać. Stanęłam przed koniecznością wymiany głośników do komputera, do laptopa ściślej mówiąc. Bo teraz już wiem, że to ma znaczenie. Kiedyś nie było takich cudeniek jakie teraz są, kupowało się po prostu głośniki i tyle, laptopa trzeba było do nich przynieść, do tej końcówki co z nich wystaje.

A teraz jest coś takiego jak mini głośniki. Ależ to pięknie wygląda! A jakie praktyczne! Może nie ma obłędnie wielkiej mocy, ale ja głośno nie słucham, to mi to nie przeszkadza. A najfajniejsze w tym maleństwie jest to, że działa na baterie, będę mogła zabrać w lecie do ogródka. A do laptopa podłącza się bezprzewodowo, bluetooth to naprawdę cudowne zjawisko. Nie rozumiem go ale uwielbiam. To w sumie podobnie jak z moim mężczyzną, też nie zawsze go rozumiem, ale niezmiennie uwielbiam. No bo jak nie uwielbiać kogoś/czegoś doskonałego?

No i właśnie dzięki temu, że przegrzebałam internet nie kupiłam żałosnych głośniczków podłączanych kablem i zasilanych prądem z sieci. A na bank bym tak zrobiła, bo by mi nie przyszło zupełnie do głowy, że w ogóle można inaczej.

Reklamy
 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 11 lutego 2015 w Bez kategorii

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: