RSS

Trudny wybór

01 Gru
Trudny wybór

Do pralek to ja jakoś nie mam szczęścia. Czy może one do mnie, nie wiem dokładnie. Nie tak dawno moja pralka zalała sąsiada co pociągnęło za sobą spore koszty, a teraz się małpa jedna zepsuła całkiem. Zawołałam fachowca owszem, w końcu pralki się naprawia prawda? A i owszem, naprawia się, tylko kosztuje to tyle co połowa nowej pralki. Specjalnie chyba te części zamienne są takie drogie żeby się naprawiać nie opłacało. Spisek jak nic.

No ale nie mam wyjścia tak czy siak. Muszę kupić nową pralkę. Znaczy musimy kupić nową pralkę. No i to nie jest takie proste. Priorytety nam się mijają. Ja bym kupiła jakąś małą, zgrabną pralkę, tak żeby nie zajmowała nie wiadomo ile miejsca w tej naszej mikroskopijnej łazience, a mój men się uparł na kupno wielkiej, pojemnej i super wydajnej. Czy faceci zawsze muszą mieć wszystko wielkie?

Po co nam pralka co jest w stanie 12kg suchej bielizny pomieścić? Skąd ja w ogóle tyle wezmę? Pralnię otworzymy czy jak? Po sąsiadach będziemy biegać? Przemocą im zabierać brudne szmaty? Przecież dobrowolnie nikt nie odda, nikt nie uwierzy w nasz samarytanizm. A tyle ciuchów, żeby nazbierać na pełną pralkę to my nie mamy.

No to jak ja mam przekonać faceta, że lepiej wiem jaka pralka? Niby mówi się, że pranie to babska sprawa, a jak co do czego przychodzi to facet chce pralkę wybierać. Tylko po to, żeby sobie wybrać, żeby się móc przed kumplami chwalić: „ zobaczcie jaką pralkę MARCIE kupiłem”. Bo potem to oczywiście Marta będzie prała. Bo Marta ma czas i w ogóle nie ma nic lepszego do roboty. Bo jest kobietą to ma prać. Nie wiem czemu on ma taką awersję do prania. Sprząta, zmywa, śmieci wynosi, ale prania nie wstawi nawet jakby mu kałasznikowa do głowy przystawić.

Za facetami to się nie trafi, a mówią, że to my jesteśmy dziwne. Oni są po prostu od jakiejś innej małpy i tyle.

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 1 grudnia 2014 w Bez kategorii

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: