RSS

Dubel

25 List
Dubel

Mam robot i to całkiem dobry, to w sumie blender nie jest mi do niczego potrzebny. Nawet jeśli to jest dobry blender. Nie to, że wybrzydzam, ale po co dublować sprzęty? Normalnie bym czegoś takiego nie kupiła, ale przyszła teściowa przyszła i przyniosła. Czy ja zrozumiale piszę? Przyszła teściowa przyszła, matko co to za kwiatek. No ale dokładnie tak było, kto nie rozumie niech się skupi albo nie czyta przy obiedzie.

No więc przyszła teściowa, dla ułatwienia dodam, że ma na imię Elżbieta, nic nie wiedząc o moim cudnym robocie planetarnym kupiła nam blender. Takie niby przyspieszone mikołajki. Zastanawiam się czego naprawdę chciała, bo przecież nie blender dać, w to nie uwierzę. Powęszyć przyszła, jak to teściowa, ale na jaki temat? Nie wiem i nawet mi się zgadywać nie chce. Skupmy się na blenderze.

Skoro go mam i to od przyszłej teściowej, to wyrzucić nie mogę. Używać? No może będę od czasu do czasu, ze dwa razy na pewno, żeby z czystym sumieniem powiedzieć, że tak oczywiście, używałam, więcej niż raz, bardzo fajny, naprawdę trafiony prezent.

Przyznaję bez bicia, to co mi się w tym blenderze najbardziej podoba, to że ma mi mięso posiekać w kilka sekund. Mam nadzieję, że naprawdę to zrobi i będę mogła się rozstać z maszynką do mięsa, za którą nie przepadam. Może nie tyle za maszynką co za myciem jej, a w końcu dwa nożyki od blendera umyć to jakby mniej roboty. Więc jak mi da radę siekać mięso tak jak maszynka, tak żeby dało się z tego zrobić kotlety albo pasztet to ja się całkiem poważnie z tym urządzeniem zaprzyjaźnię. A jak nie to nie, nie mam obowiązku przyjaźnić się z blenderem, wrzucę na dno szuflady i będzie sobie leżał.

Teraz tylko muszę syna mojej przyszłej teściowej uczulić, żeby nie wychlapał co ja naprawdę robię z tym blenderem i czym miksuję wszelkie zupokremy i inne kremy, bo się dopiero chryja zrobi.

Reklamy
 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 25 listopada 2014 w Bez kategorii

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: