RSS

Rehabilitacja złośliwca

15 Paźdź
Rehabilitacja złośliwca

– No i coś ty się tak uparła na ten robot planetarny? Odbiło ci czy co? – mój osobisty głupek oczywiście zapomniał, jak nie tak dawno zrobił ze mnie pośmiewisko na imprezie firmowej. No ale ja nie zapomniałam, więc i nie odpuściłam. Uparłam się, że teraz ma mi taki kupić, żebym się mogła zapoznać z nowoczesną technologią. Stać go, premię dostał. Zresztą to nie jest takie drogie.

Roboty planetarne powoli wypierają tradycyjne roboty i miksery, a przynajmniej mają taką ambicję. Zanim cokolwiek wyprą to dużo wody w Wiśle zdąży upłynąć. Ale zanim ja się go doczekam, to tej wody upłynie zdecydowanie mniej, już moja w tym głowa.

– To nie mnie odbiło, to tobie. A teraz ja ci daję szansę zrehabilitowania się.

– Przewrażliwiona jesteś, wiesz?

– Nie, to tobie kompletnie brakuje wyczucia. Taką frajdę ci sprawiło publiczne wyśmiewanie mnie? To teraz idź i mi kup tego robota, żebym przestała być kuchenną ignorantką.

– Czy ty myślisz, że ja naprawdę nie mam na co wydawać pieniędzy?

– Ja nie myślę na ten temat, ja oczekuję czegoś konkretnego, powiedziałam ci czego.

Właściwie to nie wiem po co mi ten robot, po prostu czasem jestem prawdziwą kobietą – zachowuję się kompletnie impulsywnie i irracjonalnie. Właśnie dziś jest taki dzień. Uparłam się i koniec, teraz wystarczy konsekwentnie w tym uporze wytrwać i wszystko będzie dobrze. Może nie kupi mi tego robota już dziś, taki znowu szybki to on nie jest, ale wcześniej czy później mi kupi.

Skąd to wiem? Bo w gruncie rzeczy to on lubi mnie rozpieszczać. Tylko sęk w tym, że dla niego to znaczy co innego niż dla mnie. Ale w końcu zadziała zgodnie z zasadą, że jak się baba uprze to nie ma sensu dyskutować, szkoda zdrowia. No to ja się właśnie uparłam. A tak pomijając wszystko inne to żadnego robota, miksera ani blendera nie mam, może po prostu nadszedł czas kupić?

Reklamy
 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 15 października 2014 w Bez kategorii

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: