RSS

Kosmos w kuchni

29 Wrz
Kosmos w kuchni

Dobra, może i ja nie jestem obcykana w najnowszych technicznych nowinkach, może nie idę z duchem czasu, może jestem tradycjonalistką, no i co z tego?! Czy to jest powód do robienia sobie ze mnie głupich żartów publicznie?! Wściekła jestem i tyle. Bo to wcale nie jest tak, że ja kompletnie nic nie wiem, no ale też nie wiem wszystkiego, nie ma chyba przepisu, że trzeba wszystko wiedzieć, prawda? A ten głupek mi wyjechał publicznie:

– A wiecie, że Marta myślała, że roboty planetarne, to są takie roboty podobne do ludzi co badają Marsa? Rozumiecie, planetarne od planety!

I te wszystkie snoby w śmiech, a ha ha ha, a hi hi hi, a jakie to śmieszne. Mogę się założyć, że połowa potem poleciała do kibla i sprawdzała na smartfonie co to jest ten robot planetarny, tylko potem żeby błysnąć jakie to nowatorskie rozwiązanie ten ruch do przodu i do tyłu przy jednoczesnym obracaniu. Kiedyś ludzie myśleli, że tak się planety poruszają, jeszcze zanim Kopernik odkrył, że to nie Ziemia jest centrum wszechświata, może dlatego te roboty planetarne mają taką durną nazwę. No bo niby skąd się ona wzięła? No skąd pytam się? Co ma wspólnego zwykły kuchenny robot z czymkolwiek planetarnym? Planetarne to może być zagrożenie a nie robot kuchenny, ludzie opanujcie się trochę!

Zajrzałam do internetu jak wróciłam do domu, żeby się porządnie dowiedzieć czego to ja nie wiem. No wielkie mi co, robot jak robot, tyle, że renomowanej firmy i solidnie wykonany. Z metalu a nie jakiegoś łamliwego plastiku, przynajmniej w miejscach newralgicznych. No i ten ruch przód – tył, który mi się uparcie kojarzy z ruchem posuwisto – zwrotnym i niech nikt nie pyta czemu. Ładne to to nawet nie powiem, mogłabym taki mieć. Może namówię tego mojego głupka, żeby mi kupił taki? Żebym się na własnej skórze przekonała co takiego cudownego w nim jest? O tak, tak zrobię, niech się głupek zrehabilituje za wystawianie mnie na publiczne pośmiewisko.

Reklamy
 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 29 września 2014 w Bez kategorii

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: